Načítavam moment...
Momentálne nie ste prihlásený

Aj podpora chudobných sa u nás delí na koaličnú a opozičnú (Späť na článok)

Pridajte priamu reakciu k článku


Hodnoť

Regionálne výhody z obojstrannej

duševnej poruchy.....Vynikajúco si vedia zabezpečovať tu svoju obec či mesto "vlezlí" richtári. Voliči ich majú radi. Keďže majú rovnakú duševnú poruchu. Sú "vlezlí". Oficiálne šikovní aj keď pomáhajú betónovať darebákov.
 
Hodnoť

 

Bujda už nie je župným poslancom. Konečne. V posledných župných voľbách totiž vetry/sorry smery/ dostali už aj v Bardejove po rypáku. Myslím, že prešiel len primátor/ten je z nich taký najmierumilovnejší, takže asi zato/ a nejaký doktor, ale oproti minulosti pohoreli a nie je tam ani hudik/toho vraj majú vyšetrovať, ale teraz kočner, takže to trošku mešká/. Bardejov ako staré kráľovské mesto momentálne majú v moci rusnáci a aj keď sú v menšine, tak sa nejako tak držia. Ja sa ospravedlňujem všetkým slušným rusnákom, pretože aj takí sú a posúvajú BJ dopredu, smery však medzi nich nepatria. Horšie ako v BJ je však ešte ďalej na východ, aj keď aj tam sú už prvé lastovičky. Svidník mladá primátorka, padla veštica v Humennom, ale ešte je tam stále čo naprávať, viď prezidetské voľby, kde sa po smradoch zamilovali do magiána a el harabiho. Dúfam ale, že trendu ani tu neujdú a že aj tam, kde nič nie je nakoniec zvíťazí sloboda a spravodlivosť, nuž a s nimi príde aj prosperita. Trošku som odbočil, al myslím si že je to k veci. Pekný večer ešte želám.
 
Hodnoť

pekny claanok

ohladom Smeru a SNS nie je co dodat, to su vsivaci a basta
ta kritika skor smeruje do Mostu, ktorych by sa to malo dotknut a urobit aspon naoko napravu do buducna
 

Otázkou ostáva,

či sa M-H poučil z chýb a či dokáže sebareflexívnej zareakcie. Žiaľ, asi každý nástupca BB bude podozrievaný z ochoty spolupracovať s politikármi všetkého schopnými. V obzore nadchádzajúcich desať mesiacov, nastáva pre maďarskú menšinu ťažké obdobie hľadania si svojho miesta na slovenskom politickom nebíčku. Ak dokáže vymaniť sa spod zahraničných vplyvov, nádej na úspech je reálna. Aj SMK, aj M-H už doplatili na svoju neprezieravosť v presadzovaní svojich politických predstáv stoj čo stoj. Z hľadiska opozičného spektra to platí aj pre SAS. Spolupráca a hľadanie spoločných styčných bodov sú vždy progresívnejšie, ako "svojstojnosti" za akúkoľvek cenu a akéhokoľvek zafarbenia. To platí pre celé slovenské politické spektrum, ak sa chce vymaniť spod politikárskeho označovania. Slovensko a jeho občania (všetci, nielen tí správne zafarbení), by si zaslúžili už aj normálny politický súboj.
 
Hodnoť

partokracia porazila demokraciu -

demokracia je vláda ľudu, ľud organizovaný v štáte má iba 2 možnosti uplatniť svoje požiadavky na spôsob vlády - voľby alebo referendum, voľba = výber - občanovi nedáva žiadnu možnosť zúčastniť sa vládnutia ale iba vybrať si politickú partaj ktorá bude namiesto neho vládnuť, mimo politických partají je v sr násobne viac čestných odborníkov ako v skorumpovaných stranách združujúcich parazitov ktorí sa v politických stranách chcú priživovať na práci občanov, ale čestní a odborne zdatní občania neorganizovaní v politických stranách - nechcú prísť o dobré meno členstvom v politickej partaji - teda nemôžu kandidovať na volenú funkciu a občan nemá žiadnu možnosť vybrať si svojich zástupcov na vládnutie spomedzi čestných, odborných a pracovitých spoluobčanov ale je dokázaný na výber straníckych nominantov z ktorých sa často vykľujú podvodníci a zločinci - príkladov sú stovky a dôsledky ich výkonov cítime na peňaženkách - dlh ktorý vyrobili každému občanovi už prekona 8000€ a stále rastie, uzákonená dlhová brzda nie je pre nich prekážka ktorú nedokážu odstrániť alebo obísť - rigokpt otomtom: nebojme sa dlhov
 

 

Riesenie je jednoduche - 150 volebnych obvodov, v kazdom volit jedneho poslanca, moznost kandidatury nestranikov.
 

dobrý a jednoduchý model,

asi by stačilo 1 okres = 1 volebný obvod, iný model by mohol byť profesné kandidátky - väčšia šanca na poctivých odborníkov do každého orgánu štátu i verejnej správy
 
Hodnoť

Chorí ľudia, choré spôsoby.

Keď i...i v olia i.....v.
 
Hodnoť

 

Podobne je to vo vsetkych okresoch na vychode. Tie iste obce, tie iste firmy. Staci zobrat dokumenty a urobit graf prijatych penazi a objednavok.
 


Najčítanejšie


 1. Jaroslav Polaček: Väčší chaos som v živote nezažil, mrzí ma, že premiér na nás útočí 4 573
 2. Věra Tepličková: Liečiteľ Marian 3 096
 3. Miroslav Ferkl: Negatívny vedľa pozitívneho. 1 837
 4. Jozef Javurek: Smršť na Liptove 1 711
 5. Martin Greguš: Antigenový test vs PCR test. Výsledky štúdie z ČR. Je v tom chaos, ako sa ma laik vyznať? 854
 6. Alena Miklošová: Harvard: Love Story 849
 7. Miroslav Galovič: Kraj, kde nič nie je VI. Bardejov a Bardejovské kúpele. 822
 8. Martin Ondráš: Proti komu vlastne ide použiť armádu minister Mičovský? 782
 9. Tomáš Jacko: Prečo Trump (možno) vyhrá: od ekonomiky po laptop z pekla 770
 10. Jiří Ščobák: Všem ufňukancům, kteří si stěžují, jak jsou porušována jejich práva 628

Rebríčky článkov


 1. Štefan Vidlár: Fiškáli, nie je vám hanba?
 2. Juraj Kováč: "Moje telo, moja voľba!" Alebo nie?
 3. Július Kovács: Zoroslav Kollár a justičná fraška v Pezinku
 4. Gabo Németh: Láska z kríža
 5. Ján Buocik: Stanica Filiálka a bratislavský mestský vlak
 6. Andrej Hossa: Čo by ste mali vedieť ak hľadáte prácu?
 7. Roman Lechovič: Nestlé a genocída na deťoch
 8. Balázs Puskás: HOAX a dnešná doba
 9. Radoslav Tore: "Priemer" náš každodenný.
 10. Michal Kováč: Ktorá profesia bude stále potrebná a dobre platená?


Už ste čítali?