Načítavam moment...
Momentálne nie ste prihlásený

Ako som kvôli pochybným zákazkám odišla z ministerstva zahraničných vecí (Späť na článok)

Pridajte priamu reakciu k článku

<< < 1 2 3 4 5 6 7 8 > >>

Hodnoť

žiaľ,

žijeme v rodine Ťapákovcov
 
Hodnoť

Inak Zuzane patri moja velka ucta

a uznanie za odvahu - pretoze poznam z vlastnej pracovnej skusenosti ake tazke boje sa vedia v cloveku v podobnych situaciach odohravat a ako vie pocit bezmocnosti potrapit dusu.
Je dobre, ze si urcila hodnoty a nemavla nad vecou rukou, nezaradila sa do stada, kam by ju pan minister rad naspat strcil.
Na podobnu poziciu pre pracu na priprave predsednictva na MZV sa cez LEAF s podobnymi ambiciami hlasila aj moja dcera a teraz vidim, ze si zrejme usetrila sklamanie a asi teda urobila dobre, ze sa po skole zamestnala von.
 
Hodnoť

Smeru nic nase nie je cudzie

Je mi luto, ze Zuzana prisla o iluzie kvoli ludom a organom platenymi z mojich dani.

Len dufam, ze sa na nej nevyvrsia este potahovackami s NAKA (co je obvykly narodny sposob riesenia nahlasovania korupcie zlodejmi zo Smeru a okolia).

Ti nasi smeraci nekradnu len rano + na obed + vecer,
Smeraci kradnu paralelne multifazovo viacgeneracne kontinualne celoplosne vertikalne aj horizontalne bez stanovenia limitov. Nic nase im nie je cudzie.
 
Hodnoť

typická obhajoba

zlodejín p. Lajčáka. Znova zhadzovanie ľudí, že to u nás takto chodí. Oni tento systém vymysleli a teraz ho obhajujú. Zuzana, máte moju podporu.
 
Hodnoť

Dobrá a zlá správa.

Dobrá správa: Peniaze sa prerozdeľujú a kradnú na Slovensku, nejdu do zahraničia, zvyšuje sa priemerná životná úroveň Slováka.
Zlá správa: Korupcia a vysoké dane demotivujú pracovať, spôsobujú nezamestnanosť, čím s znižuje priemerná životná úroveň Slováka.
 

KOP, je mi ľúto, ale

musím Ti oznámiť, že tie peniaze ostávajú na slovensku len vtedy, keď sa jedná o "amatérov", peniaze na "kávičku", teda menšie sumy ...

Väčšie sumy, teda väčšina z tých 5-10mld eur ide von, mimo slovenska ...

No a k tomu, že peniaze sa budú "točiť" ďalej v ekonomike, toto od zbastardelých komunistov počúvame od 1989 kontinuálne, len teraz je to už tak obludné, že to treba okamžite zastaviť ... Ak Ti berú 1/8 z celkového hdp, tak Ti berú viac ako polovicu konečnej spotreby spoločnosti, čiže každý rok väčšine obyvateľstva znižujú životnú úroveň na asi 1/2 ... Môžeš namietať, že množstvo peňazí ide z eurofondov, pôžičiek ... To je ale ešte horšie, lebo to nesmierne zaťažuje nielen nás, ale aj naše deti ...

A preto hovorím mojim deťom, aby šli preč ... Keby som mal peniaze, poslal by so ich von aj študovať ... Bohužiaľ nemám, aj keď dcérka napríklad bola veľmi úspešná na IMO (medzinárodná matematická olympiáda) ...
 
Hodnoť

Je to trestuhodné

takto vyhánať mladých schopných z ich rodnej krajiny ! Hanbite sa všetci ktorí na tom participujete.
Nie že im beriete ideály, vy ich ničíte psychicky, vy sa tu rozťahujete a im tu nedáte šancu, musia odísť, a často im je s m ú t no, velmi smutno za domovom, blízkymi, kamarátmi. A nám rodičom zostáva len skype , whats up a návšteva 1-2 do roka
 

 

*** Po opakovanom hrubom porušení Kódexu diskutujúceho boli zmazané všetky diskusné príspevky tohto autora.
 
Hodnoť

je to hnus

Dnes v relácii "O páť minút dvanásť" sa bil Ondruš do pŕs, akí sú oni sociálna vláda. Tak sociálna, že nás denodenne nehanebne okrádajú. V mojom okolí nie je nikto, kto by volil Smer. Nie som fašista, ani nesympatizujem s extrémizmom, ale z celého srdca im želám, aby ich v najbližších voľbách kotlebovci porazili. V svojom mieste bydliska budem ľudí nahovárať, aby nevoili kandidáta Smeru. Ak budú porazení v župných voľbách, tak to bude ich začiatok konca.
Mladej slečny je mi úprimne ľúto, sama sa musela na vlastnej koži presvedčiť o zvrhlosti súčasnej vlády. Tie zverstvá, ktoré denne páchajú na našom národe, musia byť raz potrestané, ale opozícia to nebude, ktorá to dokáže. Musíme to urobiť my ľudia vo voľbách alebo na ulici. Viem dobre čo píšem sama som od roku 1998 robila vo verejnej správe v organizáciách na troch ministerstvách. V auguste som dostala po tretí krát výpoveď a to už moja čaša trpezlivosti pretiekla. Už mám veľa rokov, aby som odišla do zahraničia,jediné čo môžem urobiť je začať úplne niekde inde. Idem pracovať do zahraničnej súkromnej firmy a som vďačná, že mi podali pomocnú ruku. Urobili to po tom, ako som im rozprávala o praktikách vo verejnej správe.
 

Hm,

s prvými dvomi vetami súhlasím, ale želať si aby vyhrali Kotlebovci je fatálny omyl. Ver tomu, že on a jeho fašistická strana je totálny suterén či už z hľadiska neprofesionality, alebo z hľadiska ich nebezpečnej ideológie. Bohužiaľ naši ľudia majú tendenciu skĺzávať z jedného extrému do ešte ďaleko horšieho s nádejou, že za nich im vyrieši všetky problémy. Boh nás ochraňuj, aby sa dostal fašista k moci, budeme v ešte ďaleko väčších sr a čkách, ako za smeráckych šmejdoch, o tom som presvedčený...
 
Hodnoť

 

Držim palce, "Z" radšej treba odísť do zahraničia, keď je kde, po svojich ako v kufri.
 
Hodnoť

 

Je možné, že časom na Slovensku ostanú žiť len skorumpovaní ***** a ich hlúpi a ľahostajní voliči, čo túžia po istote.
Ak je niekto mladý, vzdelaný, šikovný a hlavne má morálne zábrany a netoleruje zlodejinu, tak mu ostávajú dve možnosti -
- odíde
- ostane a bude spolupracovať s podobne uvažujúcimi a cítiacimi ľuďmi na zničení chobotnice korupcie.
Čo je schodnejšia životná cesta je jasné.
Apatická spoločnost tolerujúca zlodejinu bude časom pohltená inou spoločnosťou, prípadne sa rozpadne.
 
Hodnoť

Onedlho sa ludia budu pozerat

na mladych sikovnych absolventov (tych par) zahranicnych univerzit, ktori sa vratia pracovat na Slovensko bud ako na naivnych hlupakov alebo ako na zlatokopov, ktori idu zaryzovat v statokorupcnom politickom bahne! Inu moznost nevidim...
 
Hodnoť

a čo ich svedomie???

je na ša politicka už naozaj v takom rozpoložení, že už ani nevnímajú že robia podvody? najhoršie na tom je, že klamu podla zákona.
ja sa pýtam dokedy???
 
Hodnoť

Ha!

Pozeráááám, pozerááám do čarovnej priezračnej guľe, a vidííím, vidííím... ako známa, celkom (pred prečítaním tohoto článku) sympatická moderátorka, doma trochu spod obŕŕv hľadí na svojho manžela, celkom sympatického (pred prečítaním tohoto článku) ministra... On nemo sklopí zrak, a potom vyjaví: (doplň si to, čo povedal p.Hlávkovej o IT mafii a iné..). Ona nemo na neho hľadí, povzdychne, opýta sa ho.. "trebalo ti toto...?" A on na to, "no čo už"... A ďalej už len vidím ...vidím... lesy.. okres Košice - okolie (KS)... tma, hlboká noc.. nejaké kontúry... je to va... áno, je to valec! Valí sa, valí.. pomaly ale isto... Zlatá Idka sa krčí v nemom kŕči.. (toto sa mi podarilo, čooo? dobrý bonmot..) Tlačí ho milovník armwrestlingu, pomáha mu "das" 100 pomocníkov, viacerí len tak vzadu, štuchajú sa pobavene do rebier a uškŕňajú.. Ale, čo to! Úškrn mrzne! Áno, je rok 1998, valec sa zastavuje.. Stojí.. Nie dlho, ale predsa. Potom zrazu príde priateľ dreva, taký .. ako to povedať, hranatý.. No - hranol. Vlastnou hlavou a krvou podpísal, aby mu pomohli pohnúť s valcom. I pomohli. A tu už sa opäť dostávam do ponurej atmosféry onej (moderátorsko-ministerskej) rodiny: mamka: "však v sobotu si nevládal na chalupe dreva narúbať, a tu sa pasuješ s valcom! Tlačíš, pomáhaš.. čo z toho? Čo vlastne z toho budeš mať Ty, my, naša rodina...? Však ja už ani mlieko do obchodu nebudem môcť ísť kúpiť, bez hlúpych poznámok.." On.. povzdychne: "Akože čo. Čo budete/me z toho mať. Však to všetko robím pre vás! Len pre Vás!!! by ste sa mali dobre! Však ten valec.. len trochu.. však keď pomôže Pali, Robi1, Robi2, Peťo1, Peťo2, Peťo3.. ta čo len na mňa zazeráš??? Však Peťom vyčítaj.. A Lucka čo? Jej nič nepovieš? A Gabike? Aj oni musia bojovať s IT firmami, čo nám robili maškarný bašável ku logu! Ona (smutne): " za trest ma najbližšie minimálne 3 dni bude bolieť hlava!" On (smutne): "nevadí.. aj tak som taký uťahaný z tých nominačných pohovorov, že ani nemám pomyslenie..". Nuž - ako ukazuje guľa, tak takáto atmosféra čaká (bývalého) sympatického ministra doma, cca 3 dni.. Dobrú noc, milé 40%-né dietky smerácke, a milé ostatné dietky sieťacké, a mosťácke, a inééé...
 
Hodnoť

Smutná je toto veru krajina

žiaľ musíme každý začať u seba a bojovať proti veterným mlynom!Lebo je nás málo a za misu šošovice nás roduverní Slováci rýchlo predajú.
 
Hodnoť

Koho to prekvapilo

nech sa pozrie na www.uvo.gov.sk
 
Hodnoť

Kto s vlkmi žije, určite s nimi vije.

Keď sa niekto zapletie s mafiou a dlhodobo s nimi ťahá za jeden povraz, nemôže byť čistý a nevinný nech je akýkoľvek uhladený a nech sa tvári akokoľvek slušácky. Každý taký človek je členom zločineckej organizácie.
 
Hodnoť

 

Agentúra Evka a teta Anka to sú nejaké tajné kódy pre zlodejiny SMERu?
 
Hodnoť

 

Asi pôjdem proti prúdu, ale trocha sa tu preháňa. Skôr to vyzerá tak, že dievčina nastúpila na post referentky a po pár mesiacoch mala chuť riadiť celý svet. A keď ju nevypočul minister osobne tak odišla a dodnes to nevie prežiť. Asi to predstavenie loga a možno aj otvárací koncert nemuseli byť organizované práve tak, ako to nakoniec bolo, ale stalo sa. Už to bolo rozoberané x krát. 300 tisíc nie je málo peňazí, ale povedzme si úprimne aj B, že zatiaľ okrem tohto nebol žiaden väčší prúser a to bol rozpočet 70 miliónov. A to je na slovenské pomery, ale aj na pomery iných najmä postkomunistických krajín celkom slušný úspech. Možno, ak by sme chceli byť fér tak by sa patrilo povedať aj toto i keď ešte raz to predstavenie loga nemuselo byť také aké bolo a možno aj okolo koncertu mohla byť iná súťaž, neviem. A na záver - neviem či je vhodné vynášať rozhovor s ministrom do médií - bol to osobný rozhovor - nech si každý vytvorí svoj názor.
 

<< < 1 2 3 4 5 6 7 8 > >>

Najčítanejšie


 1. Maroš Chmúrny: Vydierač a nové sako pre Pellegriniho 6 059
 2. Karol Labaš: S čím sa Richard Raši verejne nechváli 4 416
 3. Simona Kyselicová: Ako som začala predávat' medovníky v zahraničí || Život v Nórsku 2 516
 4. Martin Ondráš: Druhé smutné prvenstvo. Minister sa ľudom vyhráža súdom. 2 497
 5. Elena Antalová: Marečku, už mi pero nepodáte... 2 423
 6. Miroslav Lukáč: Fico riadil SMER ako hadiu farmu. Iba nerozoznal hada od hadice. Jedovatých od škrtičov. 1 461
 7. Jozef Drahovský: Spoločnosť Orange zrušila lokalizačnú službu pre verejnosť 1 451
 8. Karolína Olšavská: Dve sestry alebo Kam môže dospieť zlo zasiate rodičmi 1 325
 9. Michal Porubän: Senzácia : O poslanca Ľuboša Blahu prejavil záujem Oxford,Harvard a aj Princeton ! 1 084
 10. Adrián Vološin: Lockdown funguje, plošný nezmysel bol zbytočný. 1 075

Rebríčky článkov


 1. Emma Chládecká: Evanjelium v skratke
 2. Marta Medzihradská: Banskobystrický kultúrny bod zlomu
 3. Andrej Hossa: Ako ušetriť pri výbere podlahy?
 4. Martin Konečný: Zlozvyky, zvyky a rutina (I.)
 5. Ivan Čarnogurský: STARÉ SLOVENSKO A NOVÝ PREZIDENT USA
 6. Andrej Hossa: Ako vylepšiť interiér vášho automobilu?
 7. Miriam Studeničová: Znepokojujúce výskumy Benjamina Lieberta
 8. Štefan Vidlár: Halušky v mléčáku
 9. Peter Biščo: Hlas sa stále vyhráža ráznymi krokmi.
 10. Marian Vojtko: Nedeľné ráno...


Už ste čítali?